To Σάββατο 4 Φεβρουαρίου.2023 και ώρα 06.00 μ.μ. τα κορίτσια του Γ.Σ.Ηλιούπολης θα αγωνιστούν εντός έδρας με την ομάδα του ΑΟΝ Αργυρούπολης στα πλαίσια της 13ης αγωνιστικής Α.2 volley γυναικών.
To Σάββατο 4 Φεβρουαρίου.2023 και ώρα 06.00 μ.μ. τα κορίτσια του Γ.Σ.Ηλιούπολης θα αγωνιστούν εντός έδρας με την ομάδα του ΑΟΝ Αργυρούπολης στα πλαίσια της 13ης αγωνιστικής Α.2 volley γυναικών.
Ενημερώνουμε τους Δημότες και κατοίκους Ηλιούπολης ότι έχει αποκατασταθεί η διαύγεια της μεγάλης κολυμβητικής δεξαμενής και τίθεται σε πλήρη λειτουργία από σήμερα Πέμπτη 25 Ιουλίου στις 16:00 μ.μ.
Μπορείτε να δείτε εδώ το σχέδιο Κανονισμού Καθαριότητας και να συμπληρώσετε τη φόρμα επικοινωνίας, προσθέτοντας τις προτάσεις και τα σχόλιά σας ή να αποστείλετε σχετικό email με τις παρατηρήσεις σας στο [email protected] έως την Παρασκευή 2 Αυγούστου 2024 στις 15:00 μ.μ.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.
Η Δημοτική Συγκοινωνία θα λειτουργήσει εκ νέου τον Σεπτέμβριο και θα πραγματοποιηθεί νεότερη ανακοίνωση για την ακριβή ημέρα επαναλειτουργίας.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥΣ.
Ο 47χρονος προπονητής, κάτοχος UEFA Pro, μετρά αρκετούς σταθμούς στην καριέρα του σε Football League και Γ' Εθνική.
Ενημέρωση από ΕΥΔΑΠ
Copyrights © 2024 - IlioupoliGiaOlous.gr