A' Κατηγορία 1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

2η Αγωνιστική

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

3η Αγωνιστική

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

4η Αγωνιστική

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

5η Αγωνιστική

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

6η Αγωνιστική

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

7η Αγωνιστική

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

8η Αγωνιστική

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

9η Αγωνιστική

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

10η Αγωνιστική

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

12η Αγωνιστική

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

13η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

14η Αγωνιστική

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ

15η Αγωνιστική

ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

16η Αγωνιστική

ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

17η Αγωνιστική

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

18η Αγωνιστική

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

20η Αγωνιστική

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

22η Αγωνιστική

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

23η Αγωνιστική

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

24η Αγωνιστική

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

25η Αγωνιστική

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

26η Αγωνιστική

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

27η Αγωνιστική

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

28η Αγωνιστική

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

29η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

30η Αγωνιστική

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

Α' Κατηγορία 2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΑΣΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ

3η Αγωνιστική

ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΡΟΥΦ - ΙΑΣΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΡΟΥΦ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ

5η Αγωνιστική

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΡΟΥΦ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΡΟΥΦ
ΙΑΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΙΑΣΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

9η Αγωνιστική

ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΑΣΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΡΟΥΦ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

11η Αγωνιστική

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΡΟΥΦ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΡΟΥΦ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΙΑΣΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΡΟΥΦ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ

15η Αγωνιστική

ΙΑΣΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΡΟΥΦ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΙΑΣΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ

17η Αγωνιστική

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΡΟΥΦ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΡΟΥΦ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

19η Αγωνιστική

ΡΟΥΦ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

20η Αγωνιστική

ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΡΟΥΦ
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ

21η Αγωνιστική

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΙΑΣΩΝ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

22η Αγωνιστική

ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦ

23η Αγωνιστική

ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΙΑΣΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

24η Αγωνιστική

ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

25η Αγωνιστική

ΧΑΪΔΑΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΡΟΥΦ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΑΣΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

26η Αγωνιστική

ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΡΟΥΦ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΙΑΣΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

27η Αγωνιστική

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΡΟΥΦ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

28η Αγωνιστική

ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΙΑΣΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

29η Αγωνιστική

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΙΑΣΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

30η Αγωνιστική

ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΙΑΣΩΝ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΟΥΦ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 

Προβλήθηκε 169 φορές

Παραπλανητική μελέτη-«ταφόπλακα» για το ρέμα της Πικροδάφνης

Η τύχη του τμήματος του ρέματος της Πικροδάφνης που έχει παραμείνει στη φυσική του μορφή κρίνεται στις 5 Δεκεμβρίου στο Συμβούλιο της Επικρατείας, που καλείται να εξετάσει την προσφυγή φορέων και κατοίκων που αιτούνται την ακύρωση της Μελέτης Περιβαλλοντικών Επιπτώσεων (ΜΠΕ)